Rodzinne Lato w Aquaparku – Zakopane

Zapraszamy wszystkich do  Aqua Parku Zakopane do korzystania z letnich atrakcji

Od lipca wszystkie najmłodszych zapraszamy na  „Wodnisie” !!!

Płytki basenik z ciepłą wodą został uatrakcyjniony w dodatkowe urządzenia dwie zjeżdżalnie oraz interaktywne zabawki: foczka, żółwik i wieloryb. Wszystko z myślą o najmłodszych. Wodnisie z pewnością dostarczą wszystkim wiele radości i mnóstwo zabawy.

Na tarasie zewnętrznym tuż przy leżakach został zamontowany Tropikalny Plac Zabaw, stworzony specjalnie dla przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym.

. To fantastyczne urządzenie daje możliwość przemieszczania się pomiędzy czterema wieżami połączonymi pomostem ruchomym, przejściem tunelowym, pomostem stałym i mostkiem linowym. Składa się z drabinki poziomej, gry kółko i krzyżyk, rury strażackiej, sklepiku, ścianki wspinaczkowej, tablicy rysunkowej, czterech wież zadaszonych oraz dwóch zjeżdżalni.

Aqua gastronomia czyli bary i restauracje serwują specjalnie menu dla rodzin z dziećmi.

Zapraszamy na edukacyjne, interaktywne przedstawienia dla dzieci w rożnym wieku. W wesoły  sposób uczymy dzieci właściwych norm postępowania oraz propagujemy cenne życiowe wartości takie jak : dobro, przyjaźń,  zdrowe odżywianie, poszanowanie przyrody, sport. Przedstawienia  mają formę interaktywną. Dzieci biorą w nich udział, a nawet mają możliwość występowania z aktorami na scenie.

Zakopane pensjonaty zaprasza!!!!!


Możliwość komentowania jest wyłączona.