Możliwości Szklarskiej Poręby

Topniejące śniegi odkrywają wielki potencjał Szklarska Poręba noclegi  jako miejsca do zdrowego, aktywnego wypoczynku od wiosny do późnej jesieni. Wielu kojarzy nasze miasto z Rowerową Stolicą Polski. Jest tu ponad 400 km tras rowerowych o różnym stopniu trudności. Przygotowanych zarówno dla najmłodszych jak i dla wyczynowców.

Szklarska Poręba i jej okolice znana jest również wszystkim miłośnikom wspinaczki skałkowej. Liczne twory geologiczne o ciekawych kształtach to dla nich duże wyzwanie.

Szklarska Poręba to miejsce, które można odkrywać na wiele sposobów. Coraz częściej na licznych górskich szlakach spotkać można turystów wędrujących z kijami. Nordic walking zdobywa coraz szersze grono zwolenników. Jest to świetna forma aktywnego wypoczynku dla każdego, niezależnie od wieku,  kondycji czy tuszy. A trasy wokół Szklarskiej Poręby to wymarzone tereny do uprawiania tego sportu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szklarska Poręba i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.