Dzień Dziecka w Zakopanem

3 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci na wspólne świętowanie- Dnia Dziecka w Parku Miejskim im. Józefa Piłsudskiego oraz na Placu Niepodległości w Zakopanem.

Tegoroczny Zakopiański Dzień Dziecka będzie miał charakter sportowy. Najmłodsi będą zmagać sie i spróbować swoich sił na dmuchanej ściance wspinaczkowej, a starsze dzieci  rywalizować będą na specjalnie przygotowanym sportowym torze przeszkód. Wszyscy uczestnicy będą mogli poćwiczyć na stacjach treningowych . Grupa Acro Dance przygotuje specjalne warsztaty akrobatyczne , a Podhalański Uniwersytet III Wieku  wspólne ćwiczenia dla dziadków i wnuków. Odbędzie się II Turniej Łuczniczy oraz pokazy trialu motocyklowego wykonane przez profesjonalnych zawodników!  Uczestnikom towarzyszyć będą olimpijczycy spod Tatr

Porozmawiać będzie  można między innymi z Józefem Łuszczkiem, Ewą Grabowską-Gaczorek Małgorzatą Tlałką-Długosz, oraz Aleksandrą Kluś i Maryną Gąsienicą-Daniel, olimpijkami. Zakopiańskim obchodom Dnia Dziecka towarzyszyć będzie również duża impreza biegowa organizowana przez Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” oraz promocja aktywnego trybu życia w ramach programu 3x30x130 wg Nordic Walking.

Między sportowymi zmaganiami można odwiedzić specjalnie przygotowane ekologiczne stoiska i wziąć udział w licznych konkursach i zabawach. Obchodom Dnia Dziecka  towarzyszyć będą również liczne wydarzenia kulturalne począwszy od występów artystycznych, konkursów wiersza, piosenki i tańca sportowego, rozstrzygnięcia konkursu plastycznego „Wszyscy Razem”  atrakcje i zajęcia plastyczne przygotowane w Kąciku Biblioteki Miejskiej.

Zakopane noclegi baza noclegowa Zakopanego zaprasza do zobaczenia ofert noclegowych

Zakopane to piękne miasto, w którym można spędzić niezapomniane chwile z dziećmi w dniu ich święta. Oto kilka propozycji, co można zrobić z dzieckiem w Zakopanem w dniu Dziecka:

  • Park linowy: Zakopiański Park Linowy to doskonałe miejsce dla dzieci i młodzieży, które lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Park oferuje wiele atrakcji, takich jak trasy dla różnych grup wiekowych, w tym trasy dla dzieci od 3 roku życia.zachwycone interaktywnymi eksponatami i możliwością samodzielnego poznawania świata.
  • Kolejka linowa na Kasprowy Wierch: Kolejka linowa to jedna z atrakcji Zakopanego, która z pewnością przypadnie do gustu dzieciom. Wyjazd na Kasprowy Wierch to niezapomniane przeżycie, które pozwoli zobaczyć piękne krajobrazy Tatr.
  • Termalne baseny: W Zakopanem znajduje się wiele kąpielisk termalnych, w tym Aquapark Zakopane oraz Termy Bukowina. Baseny termalne to doskonałe miejsce na relaks i zabawę dla dzieci i dorosłych.
  • Mini Zoo: W Zakopanem znajduje się Mini Zoo, które oferuje wiele atrakcji dla dzieci, takich jak karmienie zwierząt, przejażdżki na kucykach, a także możliwość poznania egzotycznych zwierząt.
  • Plac zabaw: W Zakopanem znajduje się wiele placów zabaw, które oferują wiele atrakcji dla dzieci, takich jak huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice, a także trampoliny i ścianki wspinaczkowe.
  • Wycieczki piesze: Zakopane apartamenty centrum to idealne miejsce dla miłośników turystyki pieszej. Spacer wśród gór to nie tylko zdrowy i aktywny wypoczynek, ale także wspaniała okazja do spędzenia czasu z dziećmi na świeżym powietrzu.

Zakopane kwatery prywatne to doskonałe miejsce na spędzenie Dnia Dziecka. Można tu znaleźć wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, które pozwolą spędzić czas w ciekawy i aktywny sposób.


Możliwość komentowania jest wyłączona.