Agroturystyka Pod Lipami Soroń Sławomir

Brożówka 3/1
11-612 Kruklanki

CAŁOROCZNY DOM DO WYNAJĘCIA

 

Proponujemy Państwu do wynajęcia część domu z oddzielnymi wejściem w małej wsi Brożówka, ok.17km od Giżycka (centralnego miasta Krainy Wielkich Jezior).

 

Nasz obiekt umiejscowiony jest nad jeziorem Brożówka (znajdującego się w strefie ciszy) na skraju Puszczy Boreckiej, jednego z niewielu siedlisk żubrów. W niewielkiej odległości przepływa rzeka Sapina, nadająca się doskonale na spływy kajakowe. To doskonałe miejsce na wypoczynek, aktywny urlop, czy poznanie uroków przyrody. W okolicy znajdują się oznakowane szlaki rowerowe. W odległości ok. 300m konie do jazdy w siodle. W naszej kwaterze może jednocześnie wypoczywać 8 osób.

 

OPIS OBIEKTU:

 

Do dyspozycji gości oddajemy część domu z całkowicie niezależnym wejściem i odgrodzoną częścią ogrodu do wyłącznej dyspozycji dla gości.

 

  • Sypialnia 5 osobowa z TV.
  • Sypialnia 3 osobowa.
  • Kuchnia z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka gazowa, komplet naczyń).
  • Łazienka z natryskiem, wanną i wc.

 

ODLEGŁOŚCI:

 

  • Jezioro Brożówka ok.100m – nad jeziorem pomost wędkarski, kąpielisko niestrzeżone, wypożyczalnia sprzętu wodnego. Jezioro objęte jest strefą ciszy. Kilkaset metrów dalej drugie jezioro – Gołdopiwo (także w strefie ciszy). Do dyspozycji gości łódź wiosłowa.
  • Restauracja, apteka, stacja benzynowa znjdują się w miejscowości Kruklanki ok. 3km
  • Najbliższe miasto – Giżycko (ok.17km) – latem liczne koncerty i imprezy – m.in. Szanty w Giżycku – ogólnopolski konkurs piosenki żeglarskiej, Twierdza Boyen, koncerty organowe, most obrotowy, las miejski ze ścieżką edukacyjną, ruiny zamku, port żeglugi i wiele innych.
  • W okolicy znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc wartych odwiedzenia – m.in. romantyczny 'zwalony most’ nad rzeką z pięknym widokieme na jezioro Patelnia, śluza w Przerwanakach Miłośnicy historii mogą wybrać się rowerem do pobliskiej byłej kwatery Himlera czy pałacu w Sztynorcie.
noclegi Kruklanki, Kruklanki domki, agroturystyka Kruklanki, domki Kruklanki

Możliwość komentowania jest wyłączona.