KOŚCIELISKO NA „PZU FESTIWAL BIEGOWY”

W imprezie sportowej pt. „PZU Festiwal Biegowy” rozegranej od 5 do 7 września w Krynicy Zdroju podczas, której zostały przeprowadzone biegi na dystansach od 420m do ultra maratonu na dystansie 100 km, nie mogło zabraknąć  naszych reprezentantów z Kościeliska. Na Festiwalu była możliwość wystartowania w dwudziestu biegach, gdzie i najmłodsi 6 letni maratończycy mogli rywalizować i pobijać swoje rekordy życiowe. Nasi reprezentanci 6 września wystartowali w następujących biegach i kategoriach;

Bieg górski na 36km, Z czasem 3h56m na 28 miejscu dobiegł Tomasz Różak z klubu „ Ledwo Zipię”. Justyna Żyrkowska z klubu TKN Tatra Team z czasem 4h02 w kategorii open zajęła 41 pozycję a wśród  kobiet zajęła wysoką 6 lokatę.

Bieg na Jaworzyne 2 km, Nasza jedyna  reprezentantka zajęła 64 lokatę z czasem 16m36 ze stowarzyszenia Kościelisko dla Biegaczy.

Bieg „ Życiowa 10-tka” ma 10 km. Okazała się najpopularniejszym dystansem wybieraną  nie tylko przez naszych reprezentantów. Na starcie stanęło 1778 uczestników. Kościelisko noclegi zaprasza.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kościelisko i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.